Home
Czarter jachtów
+48 502 390 042
biuro@taniczarter.pl
  GG:  41973285
Najtańszy czarter jachtów na Mazurach
iLogin    hasło

 Oferty specjalne dostępne są po zalogowaniu. Jeśli nie posiadasz loginu  skontaktuj się z nami. W przeciwnym wypadku wybierz wolny termin i zarezerwuj jacht online (Zakładka Rezerwacje) .

Zaloguj się aby sprawdzić swoje rezerwacje.
Dokumenty do pobrania:

Salsa - (Maxus 26 evo)

 Maxus 26 jest pierwszym jachtem z nowoczesnej linii evo. Jacht wyróżnia szczególny styl pokładu, zupełnie odmienny od charakterystycznego dla wcześniejszych maxusów. W Maxusie 26 spotykamy się z ciekawym zaprojektowaniem zejściówki, podobnym do stosowanego na jachtach typowo morskich. Pionową sztorcklapę przesunięto do przodu i umieszczono pomiędzy dwie tylne ściany nadbudówki, przy czym górna suwklapa, podczas zamykania wyraźnie wychodzi za sztorcklapę. Dzięki tego typu rozwiązaniu udało się powiększyć kokpit, ale również zabezpieczyć wnętrze jachtu przed dostawaniem się bryzgów wody i deszczu.

Wyposażenie: WC chemiczne, Lazy Jack, rolfok, sztywny sztag, patent do kladzenia masztu, tent, radio, gniazdo USB oraz 12 V, kuchenka gazowa dwupalnikowa, zlewozmywak, naczynia, apteczka, ubezpieczenie, środki ratunkowe.

Jacht wypływający w rejs otrzymuje: paliwo do silnika, nabitą butlę gazową, wodę pitną, naładowany akumulator, środki czystości, płyn do WC chemicznego.
Rok produkcji 2016
Ilość osób (komfort) 5 (5)
Ilość koi 1x 1os., 1x 2os.
Długość 8.40 m
Szerokość 2.82 m
Zanurzenie 0.35 / 1.43 m
Wysokość w kabinie 1.83 m
Wysokość masztu 10.0 m
Powierzchnia żagli 34 m