Home
Czarter jachtów
+48 502 390 042
biuro@taniczarter.pl
  GG:  41973285
Najtańszy czarter jachtów na Mazurach
iLogin    hasło

 Oferty specjalne dostępne są po zalogowaniu. Jeśli nie posiadasz loginu  skontaktuj się z nami. W przeciwnym wypadku wybierz wolny termin i zarezerwuj jacht online (Zakładka Rezerwacje) .

Zaloguj się aby sprawdzić swoje rezerwacje.
Dokumenty do pobrania:
  W naszej ofercie posiadamy jachty: Twister 780, Sasanka Viva 700, Storm 23.
Poniżej znajdują się opisy poszczególnych typów jachtów oraz galeria zdjęć. Szczegółowy opis każdego jachtu oraz zdjęcia znajdują się w zakładce Rezerwacje.


Storm 23 - Jacht zaprojektowany przez znakomitego Polskiego konstruktora Wojciecha Spisaka, konstruktora takich jachtów jak: Laguna, Mariner czy Phobos. Jacht bardzo łatwy w obsłudze i eksploatacji. We wnętrzu osobna kabina sanitarna.  To co wyróżnia jacht to obszerny i bardzo wygodny kokpit oraz właściwości nautyczne-wręcz znakomite.

Projektant: Wojciech Spisak
Właściwości nautyczne: 9/10

Ilość koi: 6
Długość: 7,00 m.
Szerokość: 2,66 m.
Wysokość w kajucie: 1,75 m.
Wysokość masztu: 8,5 m.
Ciężar: 1300 kg.
Powierzchnia żagli: 22 m2
Zanurzenie : 0,32 m. bez miecza / 1,46 m. z mieczem

Każdy jacht wyposażony jest w: WC chemiczne, LAZY JACK, rolfok/sztywny sztag, patent do kladzenia masztu, tent, radio, gniazdo do ładowania tel. kom. kuchenkę gazową z butla, zlewozmywak, naczynia, apteczkę, ubezpieczenie, środki ratunkowe.

Jacht wypływający w rejs otrzymuje: Paliwo do silnika, nabitą butlę gazową, wodę pitną, naładowany akumulator, środki czystości, płyn do WC chemicznego.

Galeria Jachtu "Storm 23"