Home
Czarter jachtów
+48 502 390 042
biuro@taniczarter.pl
  GG:  41973285
Najtańszy czarter jachtów na Mazurach
iLogin    hasło

 Oferty specjalne dostępne są po zalogowaniu. Jeśli nie posiadasz loginu  skontaktuj się z nami. W przeciwnym wypadku wybierz wolny termin i zarezerwuj jacht online (Zakładka Rezerwacje) .

Zaloguj się aby sprawdzić swoje rezerwacje.
Dokumenty do pobrania:
  W naszej ofercie posiadamy jachty: Twister 780, Sasanka Viva 700, Storm 23, Mazurek 650 NEW. Poniżej znajduje się opis poszczególnych typów jachtów oraz galeria zdjęć. Szczegółowy opis każdego jachtu oraz zdjęcia znajdują się w zakładce Rezerwacje.

Mazurek 650 Mazurek 650 NEW - konstrukcyjnie przypomina znane na naszym rynku jachty typu Sasanka, jest on jednak większy oraz łatwiejszy w eksploatatacji i to najbardziej róĹźni go od popularnej "Sasanki". Oto podstawowe parametry jachtu:


Ilość koi: 6
Długość: 6,5 m.
Szerokość: 2,5 m.
Wysokość w kajucie: 1,6 m.
Wysokość masztu: 8,5 m.
Powierzchnia żagli: 24 m2.
Ciężar: 1100 kg.
Zanurzenie : 0,35 m. bez miecza / 1,45 m. z mieczem

Każdy jacht wyposażony jest w: WC chemiczne, LAZY JACK, rolfok/sztywny sztag, patent do kladzenia masztu, tent, radio, gniazdo do ładowania tel. kom. kuchenkę gazową z butla, zlewozmywak, naczynia, apteczkę, ubezpieczenie, środki ratunkowe.

Jacht wypływający w rejs otrzymuje: Paliwo do silnika, nabitą butlę gazową, wodę pitną, naładowany akumulator, środki czystości, płyn do WC chemicznego.
Galeria jachtu "Dar Ojca"